Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani káros anyag...

Tudnátok ajánlani káros anyag mentes sampont 1. 000 Ft. Alatt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 14:39
1 2
 1/16 anonim válasza:

Nem tudom hogy jó-e neked de az egyik honlapon olvastam a szódabikarbónáról + az almaecetről.

Fogsz két flakont, mind a kettőt fél literig feltöltöd. Az egyikbe 1 ek szódabikarbónát, a másikba 1 ek almaecetet teszel. Mind a kettőt bele masszírozod a hajadba/fejbőrödbe. Végül letusolod. Nem fog habozni és nem is lesz utána ecet szagú a hajad.

2015. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, eljön ez az idő is, mikor magam fogom "gyártani", már olvasgattam róla, csak most elutazom és vennem kell valami normális sampont, mert rettenetesen viszket megint a fejbőröm a sok kemikáliától. Bio hajmosó szappan van, azt itthon használom, de nyaralásra nem viszem, mert gubancolja a hajam.
2015. márc. 25. 14:59
 3/16 anonim ***** válasza:

caonatur, tescoban kapható.

de a bio-natúr samponokban is kemikáliák vannak, sőt a szódabikarbóna is kemikália, szóval hagyjuk már...

2015. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ja értem, van még egy "tippem". A Rossmannba lehet kapni ilyen utazó samponokat is egyrészről és Isana márkájú samponokat 500ft alatt
2015. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Konkrétan az SLS, parabén és társaitól viszket a fejbőröm, amit már sokszor tapasztaltam, nem az első alkalom, csak mindig elfogy a pénzem és Pantene és mérgező társaira kell visszatérnem.


Ezt annak a válaszolónak írtam, aki azt írta, hogy "hagyjuk már!".

2015. márc. 25. 15:11
 6/16 A kérdező kommentje:
Az Isana-nak a második összetevője a Sodium Laureth Sulfate (SLS), nem bírja a bőröm.
2015. márc. 25. 15:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor használd a tusfürdődet, arra a pár alkalomra jó lesz, amíg nyaralsz, gondolom úgysem mosol hajat naponta, tehát mondjuk max 3szor kell majd használni.
2015. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. én csak azt szerettem volna ezzel mondani, hogy minden, ami nem a természetben található, az kemikália. a növényi kivonatok is.

de tudom, te mire értetted, sls meg ilyenek. látod ajánlottam is neked szulfátmentes sampont. szerintem a caonatur a legjobb. dm-ben tudsz venni alverdét, rossmannban alterrát, ezek is natúr cuccok, csak nekem kevésbé váltak be.

jó az ha sls meg ilyenektől mentes sampont használsz, de ez a kemikáliázás a butaság. káros anyagtól mentes az már helytállóbb. : D 25L

2015. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Akkor én fogalmaztam rosszul. Ezek az SLS meg társaitól rettenetesen viszketek időnként. Nem mindig, gondolom, mikor besokall a szervezetem, vagy nem tudom. Most pont egy ilyen időszakom van, sok hónapi Pantene használat után. Ilyenkor mindig áttérek valami tisztábbra, de nagyon drágák, nem mindig tudom megvenni.


Végül tegnao kimentem a Müllerbe, vettel Lavera sampont, azt régen használtam és jó volt. Az sem tiszta, de nincs benne olyan sok káros anyag.

2015. márc. 26. 14:37
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocs az elírásokért, kapkodtam.
2015. márc. 26. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!