Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sima hosszú hajból milyen...

Sima hosszú hajból milyen frizurákat tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Egyenes, hosszú, egyszerű fazonú hajam van, frufru nélkül, ilyesmi: [link]

Nem szeretem, ha csak úgy lóg, de többnyire mégis úgy van, vagy simán összefogva. Esetleg néha befonva, de fonni is csak egyszerű fonást tudok. Milyen szép hajakat tudok ebből csinálni magamnak, ami nem túl bonyolult?


2015. márc. 25. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ebből bármilyen hajat tudsz csinálni. arc formád még fontos lenne. beírod googlera, youtubera és nézegess. de szerintem a fonásokat hamar meg lehet tanulni.
2015. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanilyen a hajam, csak hosszabb.

en ugy szoktam altalaban hordani, hogy az egyik oldalra fesulom hangsulyosan a valasztekot, es kicsit megtupirozom fesuvel, hogy ott is maradjon / aztan ezt lehet varialni, pl sutok az aljaba hajvasaloval nehany laza hullamot , aztan kb igy nez ki :

[link]

vagy ha copfozod, akkor egy szalat vegyel ki a copfbol es tekerd korbe a hajgumin, igy:

[link]

vagy esetleg ezek a copf felek, a legjobb a dupla szerintem, azt lehet egyenessel is, es gondorrel is, egyik se bonyolult:

[link]

esetleg csinalhatod azt, hogy kozepen szetvalasztod, es ket sima fonast csinalsz oldalra / vagy csak bujtatod, mint a kepen , hatul meg kis csattal, vagy gumival osszefogod

[link]

2015. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!