Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a frizura lob (long bob)?...

Ez a frizura lob (long bob)? Vagy simán egy hosszú haj, csak befelé van szárítva, hogy van egy szép tartása, nem csak lelapul?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 26. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Be van szárítva.
2015. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a hajam es nem kell vele csinálnom semmit :D
2015. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy jól belőtt, enyhén lépcsősre vágott hosszú haj.
2015. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és hogy kell belőni? Kell rá hajhab vagy lakk?
2015. márc. 26. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Hosszabbodóra vágott haj. A vágástól nagyban függ, hogy befelé kunkorodik-e beszárítás nélkül, de kefével megoldható. Előtte valami fixáló (hab, spray) használata nem árt, ha nehezen kezelhető a hajad.
2015. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. márc. 26. 20:17
 7/8 A kérdező kommentje:
A végét sikerül beszárítanom körkefével, de felül ugyanúgy lelapul, pedig fokozatosra van vágva. Jennifer Anistonról is rakhattam volna fel képet, neki tipikusan olyan frizurája volt sokáig, ami (szerintem) úgy volt eleve levágva, hogy meg legyen kissé emelkedve. Csak nem tudom, annak mi a pontos neve.
2015. márc. 28. 18:44
 8/8 A kérdező kommentje:
A "hosszabodóra vágott" az tehát nem egyenlő a fokozatossal / lépcsőzetessel?
2015. márc. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!