Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington IPL6000F vagy...

Remington IPL6000F vagy hasonló IPL szőrtelenítőt használtál már intim területen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 01:52
 1/9 anonim válasza:
Igen! És használ ott is, ahogyan más egyéb területen is. Viszont jobban is fáj ott! Rendesen összerándulok a fájdalomtól!
2015. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)



Pontosan milyen géped van?


Mióta használod? És milyen időközönként?


Fiú vagy lány vagy?


Intim részeknél mindenhol villantasz? Azért kérdem, mert ott más színű a bőr, általában sötétebb. És a használati utasítás azt írja, hogy intim részen nem szabad használni, de én is pont azt szeretném többek közt. :)



Bocs a sok kérdésért, és előre is köszi a válaszod! :)

2015. márc. 29. 20:17
 3/9 anonim válasza:
Remington IPL6000F van nekem is. Olyan 2 hónapja használom, heti 2 alkalommal. Már alig nő itt ott szőrszál. Mindenhol villantok, igen. És ahogy mondtad, ahol sötétebb, pigmentáltabb a bőr, ott kényesebb ezt elvégezni. Több időt is igényel, hogy eltüntesse a szőrt, valamint még jobban fáj!!! Vagy nem tudom, hogy nekem miért fáj annyira, nekem van-e ilyen különleges bőröm. Mondjuk lábon nem fáj. :) De már a hónaljon is igen. Ahol vékony és érzékeny a bőr.
2015. márc. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Neked milyen a bőr- és szőrszíned? Hányas fokozaton használod?


A sötétebb intim részeken hányas fokozaton használod, hányason fáj?

2015. márc. 30. 16:30
 5/9 anonim válasza:

Én mindenhol a legerősebb fokozaton használom, biztos ami biztos alapon, hogy ne legyen felesleges a használat, vagy ne veszítsek időt emiatt, hogy gyenge fokozaton használom és mondjuk emiatt lassabb lenne a várt hatás. Nekem kreolosabb bőröm van alapból, nem vagyok az a fehér, fakó bőrtípusú. Viszont most a télen se szoliban nem voltam, nyáron napoztam sokat, tehát nyáron jól lebarnultam, de azóta semmi.....már teljesen kifakultam.

Úgyhogy nekem valószínűleg azért fáj nagyon, mert a legerősebb fokozaton használom, viszont ezt tapasztal ki, mert első perctől kezdve így használtam, s így hatásos volt, félek, ha kisebb fokozaton használom, nem lenne olyan hatásos és visszanőne.

2015. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A bőrszín szenzor melyik fokozatot ajánlja neked?


Anyajegyekkel mit csinálsz? Letakarod valahogy őket, vagy kihagyod, vagy azokat is levillantod?


Mekkora szőrt szoktál villantani? Villantás előtt közvetlenül borotválsz, vagy valamennyivel előtte, hogy picit borostás legyen a felület? Hogy a jobb?

2015. ápr. 2. 08:02
 7/9 anonim válasza:
Ebből a szempontból szerencsés vagyok, mert nekem összvissz van van vagy 5 anyajegyem, az sem olyan területen, ahol villantani kellene. :) Szóval ezzel kapcsolatban nem tudok neked tanácsot adni, de azt olvastam, hogy tanácsos letakarni. Én mindig teljesen leborotválom, tehát abszolút nincs szőrszál kinőve a bőrfelületemen, ahol villantok. Én közvetlenül előtte, vagy egy nappal előtte szoktam leborotválni a területet.
2015. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az jó, nekem van pár apró anyajegyem.


A bőrszín szenzor neked melyik fokozatot ajánlja fel?

2015. ápr. 2. 19:02
 9/9 anonim válasza:
51%
Lehet egy kicsit offolok, sajnálom, de nekem a kozmetikus aut mondta, hogy IPL gép használat előtt nem jó borotválkozni, mert pont, hogy a szőrszálak vezetik le a cuccot a szőrtüszökhöz
2016. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!