Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell jó hajat csinálni...

Hogy kell jó hajat csinálni magunknak hajvasalóval? Gondoltam rá, hogy kipróbálom, mert nagyon jól áll egy s másnak.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha jó fazonra van levágva, akkor csak tincsenként a lapok közé helyezed és végighúzod... :D nem egy nagy művelet. De ha tippek kellenek, keress rá a YouTube-on.
2010. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hullámos hajat is csinálni, ha egy kicsit szögben tartod a hajvasalót. De pl nekem a hajvasalóhoz adtak ilyen füzetkét tippekkel... Tuti találsz a neten is...
2010. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
mindenképpen fújd be a hajadat hővédő sprayvel!;) aztán ha loknikat szeretnél,akkor a tincsed végét fogd be a hajvasalóba,és tekerd fel rá egészen a hajtőig.hagyd rajta 2-3 másodpercig utána lassan engedd ki!;)
2010. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

csavarainthatod jobbra-balra, hullámokat készíthetsz.

de vasalhatod befelé és kifelé is.

nekem az új kedvencem ebben a videóban van, és nagyon hatásos, nagyon bejött:



http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4


szép loknik^^

2010. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!