Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha a fodrász...

Mit csináljak ha a fodrász mindenről beszél csak a hajamról nem? Ti hogyan "kezelitek" ezt? Hogyan tereljem a beszélgetést a hajamra?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró tud lenni ha a fodrász mindenről kérdezget... Nem azért megyek fodrászhoz hogy kifaggasson.:D

Nem is ismerjük egymást de többet akar tudni az életemről mint a saját anyukám.:D Én pl. Fodrásznál ki szeretnék kapcsolódni es a hajamról beszélni... pontosan hogyan csinálja, mit használjak rá.stb.



2015. márc. 30. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Unatkozik a Fodrász. Amikor elkezd olyan dolgokról kérdezni, amiről nem akarsz beszélni, mikor van egy lélegzetvételnyi idő, rögtön tedd fel te a saját kérdésedet, vagy kérdezz te az ő életéről. Vagyis fordítsd meg a beszélgetés fonalát. Tudom, hogy nehéz, de ha egyszer kipróbálod, legközelebb már menni fog, mint a karikacsapás!
2015. márc. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszod!:)

Ez nem lenne bunkosag?:D bar ok is ezt csinaljak... deen azert nem szeretek senkit megserteni vagy ilyesmi...

2015. márc. 30. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Válaszolj egyszóval mindenre ami nem tetszik. Igennel, nemmel, stb. Ezt megunja úgyis hamar aztán nem kérdezget inkább. Nekem bevált, habár én alapból nem vagyok beszédes, szóval én nem is tudnék másképp válaszolni:D
2015. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En sem vagyok nagyon beszedes ezert nwm is szeretem...:DD es koszonom a valaszod:3
2015. márc. 30. 23:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy beszédes, talán azért kérdezget, mert simán beszélgetni akar. Néha elég kínos tud lenni a némaság...

Ha meg érdekelnek a hajápolási trükkök, nyugodtan kérdezz tőle, nem fogja elutasítani. De ha mégis, akkor menj legközelebb máshoz.

2015. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ulok neman:DD de azert szerintem durva hogy bele utik masok eletebe az orrukat.
2015. márc. 31. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!