Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajegyenesités után...

S.nikolett18 kérdése:

Keratinos hajegyenesités után milyen samponnal érdemes hajat mosni?

Figyelt kérdés
Rendeltem hozzà sampont balzsamot fodrásztól de 1 -2 hèt mire megjön addig hajat kell mossak.. tudtok ajànlani?? Állitólag a baba sampon jó

2015. márc. 31. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ma olvastam erről:D

A legtöbb fórumon azt írták, hogy szinte bármilyen sampon jó, csak a Fructis nem valamiért, attól gyorsabban kidobja a haj az egyenességet.



OFF:Ha nem vagyok indiszkrét, mennyiért csinálták? Azért kérdezem, mert én is akarok csináltatni, de nagy a szórás, főleg vidéken.(Pont ezért olvastam róla ma, nézegettem az eredményeket) Elégedett vagy vele?

2015. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nekem most csinaljak negyedszerre és én megvagyok vele elégedve. hát tízezer ft volt a keratin mert még nem emeltek rajta de festéssel vágással együtt 16 :) és köszönöm a választ
2015. ápr. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!