Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokat szenvedek a hajammal....

Czeglédi Mónika kérdése:

Sokat szenvedek a hajammal. Milyen sampont használjak ha nagyon hamar zsírosodik hajam de elég száraz is egyben?!

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanez a problémám, a töve nagyon hamar bezsírosodik, a hajvégeK pedig konkrétan kifésülhetetlenül gumbancosak, és töredeznek. 3 hete vettem próbából (pont akciós volt) Johnsosns Baby sampont, amivel eddig nagyon meg avgyok elégedve, elég 4 naponta hajat mosnom, de ekkor sem a leggázabb állapotban van. Régebben már a hajmosást követő nap tapadt a fejemhez a hajam. Ráadásul balzsam nélkül ki tudom fésülni. A szárazságra nekem a Schwarzkopf Essence Ultime Crystal shine olaj vált be, ami szép fényt ad neki, és nem áll össze tőle. Ne gondolj olyan olajos, zsíros hatásra, mint ahogy az az olaj szóról eszedbe jut, a hajon szinte vizes hatása lesz, nem tapad, nem ragad, és nagyon nagyon illatos. Nkem ezek váltak be, de sajnos nincs 2 ugyanolyan haj... Azért remélem egy tippnek megfelelt. :) Ja... és száraz sampont használsz? Világos hajúaknak az is csodaszer!
2015. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Babasamponnál nincs jobb szerintem. Kivéve ha van pénzed a többezres fodrászkellékes profi termékekre, akkor ott érdeklődj mit ajánlanak.

Hajvégekre meg használj valami jófajta balzsamot vagy pakolást. Pl. Imperity Milky, vagy Serical Latte, Balea Oil Repair

2015. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
helia d sampon v alpecin, es olajos pakolas főleg kókusz es jojoba és igen a fejbőrre is mert nem zsírosit hanem normal allapotba hozza , a hajszálak hosszát pedig táplálja
2015. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!