Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befessem a szőke hajam vöröre?

Befessem a szőke hajam vöröre?

Figyelt kérdés
Eredeti szőke vagyok, de egyáltalán nem vagyok szép szóval arról nincs szó, hogy sajnálnám, csak a lenövéstől félek, meg attól hogy majd ha vissza akarom festeni akkor nagyon tönkre megy. Viszont már két éve szemezek egy szép színnel. Magyarul a kérdés lényege hogy szerintetek megérné-e?

2015. márc. 31. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre csak te tudsz választ adni magadnak. Döntsd el, hogy mennyire szeretnéd, meg hogy csak egy hóbort lenne-e vagy sem. Én is szőkéből indultam, vörös vagyok 4 éve. :) Arra viszont készülj fel, hogy ha befesteted, az első festést jó eséllyel kicsit le fogja dobni.
2015. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne festékkel, hanem színező samponnal fesd. Az kijön a hajból ha nem tetszene. Sajnos én is elkövettem a hibát hogy a szőke hajam vörösre festettem, majd lilára, egyik sem állt jól. De visszacsinálni nagyon hosszas dolog és a hajat tönkre is teszi. Nekem több mint a felét le is kellett vágni. :(
2015. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a loreal prodigy 8.34 -es árnyalatát próbáltam ki végül és alig fogta be úgyhogy nem jártam szerencsével. A hideg világos szőkéből meleg középszőke lett és a tetején enyhén vöröses. Tetszik de hát nem vörös...
2015. ápr. 2. 14:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Második kommentelő tudsz esetleg szép rézvörös árnyalatú színezőt ajánlani? Jövő hónapban lehet megpróbálnám
2015. ápr. 2. 14:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg első kommentelő ha leírnád neked melyik vált be a négy év alatt azt meg köszönném :) feltéve ha te is rézvörös félével fested a hajad
2015. ápr. 2. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, az első vagyok és igen, rézvörösre festem, sokfélét kipróbáltam már. Nekem a Garnierek sose fogták be a hajam valamiért, most Palette Intensive Color Creme K8-ast használok, ami ugyan nem olyan rézvörös de nagyon szép, természetes árnyalata van és nem feltűnő annyira a lenövés.
2015. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ó ez nagyon szép, pont ezzel szemeztem csak krémmánián sokan írták, hogy hamar kikopott meg töredezett a hajuk tőle, de akkor ez lehet hogy csak egyén függő :)
2015. ápr. 2. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
A haj mindenféle festéktől törik, vagy legalábbis az emberek 95%-ának így van és a vörös köztudottan gyorsan kopik alapból. Viszont nekem mikor már kikopik az élénk vörös akkor is megmarad a vörösesszőke és nagyon szép, természetes árnyalata van. Mindig kérdezik, hogy eredeti-e. :D
2015. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Áh értem. Akkor májusban valószínűleg kipróbálom ezt én is. Köszönöm szépen a segítséget :)
2015. ápr. 2. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!