Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bocs hogy ide írom, csak az a...

Bocs hogy ide írom, csak az a baj hogy elég szerény lány vagyok az iskolában (folytatás lent) Jó HAJSZÍN LETT?

Figyelt kérdés

Szóval elég szerény lány vagyok az iskolában,még a hajamat se merem kiengedni,most majd pláne azért mert egy új színt vittem a hajvilágomba ezüst-szürke lett ami senkinek sincs,és mi van akkor ha mindenki engem fog bámulni,ráadásul elég fehér bőröm van.


Kb ilyen lett [link]



#CZ.I
2015. ápr. 1. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerény ősz nő.
2015. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerénység és a kihívó külső valahogy nekem nem áll össze. És ha mindenki téged bámul, hát bámuljanak. Minden csoda három napig tart, majd ráunnak a bámészkodásra. Hányadikos vagy egyébként?
2015. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy hajszíntől kihívó? nem hiszem hogy ennek bármi köze is lenne
2015. ápr. 1. 16:54
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha fehér bőröd van akkor még illik is hozzá :D Olyan mesebeli hatása van, főleg ha a képen láthatótól világosabb a hajad. Lehet kicsit öregesen fog kinézni néhány ember számára, de szerintem egész jó. Ismerősömnek félig barna félig ezüst haja van, és piszok jól áll neki. Szerintem neked sem áll rosszul
2015. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ha már ilyen kihívó hajat választottál, akkor ne lepődj meg ha téged fognak bámulni. Amúgy meg ha neked tetszik akkor vállald fel, mert ha takargatod, akkor önmagadnak hazudsz.


Nekem nem tetszik a hajszin egyébként. Pedig nekem bejonnek az extrém színek, de ez inkább mint egy rossz horror filmben egy zombie vagy nem is tudom. De persze az a legfontosabb hogy neked tetszen.

2015. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ensam skog válasza:
90%
Te vagy aki megkérdezte, hogy kinek hogy tetszik az ilyen hajszín? Nekem tetszik. Mindig is oda voltam ezért a színért ha meg néznek ne törődj vele. Max megtetszel valakinek.
2015. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
figyi,mostmár mindegy,meg fognak nézni.viszont arra gondoltam,sokkal fiatalosabb volna,ha valami színt festenél bele ide-oda...ami tetszik,rózsaszínnel csajos,kékkel királynős lenne,zölddel olyan télies.ha ilyen merész volnék tuti festetnék bele színt.23l
2015. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez jól mutat egy szép frizurával és olyan bőrszínnel mint a képen a csajnak van. De egy összefogott hajjal semmi értelme ennek a színnek, mármint akkor inkább olyan öregasszonyos hatása van, nem szép.
2015. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!