Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétszőkét világosítani?

Sötétszőkét világosítani?

Figyelt kérdés
Eredetileg szőke hajfestésem volt, nem az a feltűnőn szőke, hanem természetes. Már eléggé látszott a lenövés,elmentem fodrászhoz, de az eredmény nekem eléggé feltűnő lett, majdnem olyan platina szőke.Hazaértem, apu meglátta és szerintem kitért a hitéből ..volt otthon egy sötétszőke hajfesték [link] ilyen. És az eredmény még rosszabb lett. Mit tudnák csinálni hogy világosodjon? Nem merek utcára kilépni, még jó hogy szünet van ,de igy is a mai programomat holnapra tettem át, mert igy én nem megyek sehova. :( Sürgősen segítsen valaki :( ..Már a sírás kerülget..

2015. ápr. 2. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát jobb lenne, ha jelenleg nem festenéd újra a hajadat, mert most meg a hidrogénperoxid fogja leégetni a hajadat. Most békélj meg azzal a hajszínnel ami lett, aztán 1 hónap múlva fesd át olyanra, amilyenre szeretnéd. Idegenek észre sem fogják venni, hogy más a hajszíned, csak te pánikolsz, aki ismer, annak meg megmondod, hogy pont ilyenre szeretted volna festeni, és kész.
2015. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!