Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy ilyen hajat a fodrász...

Egy ilyen hajat a fodrász megtud csinálni? És ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
[link]

2015. ápr. 2. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá elég hosszú hajad akkor meg tudja csinálni akár egy kezdő is. Viszont otthon minden reggel magadnak kell ugyanilyenre beállítani.

Hogy mennyibe kerül az fodrásztól függ.

2015. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Már 2010-ben lejárt...
2015. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy meg tudja csinálni. Vigyél magaddal képet, lehetőleg nyomtatottat, mutasd meg neki.

Viszont csak addig fog így állni, amíg meg nem mosod, utána neked kell visszaállítanod.

Az ár attól függ, hol vágatod.

2015. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es Én kérek bocsánatot hogy nem puktát hallgatók és nincs ecset fejem :)
2015. ápr. 2. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Vigyel magaddal par kepet es a legtobb fodrasz meg fogja tudni csinalni, oket meg nem erdekli hogy mikor divat amig kifizeted.

Kb 1000-1500 szokott nekem lenni.



18/f

2015. ápr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2

Nem tudom, honnan szedted, hogy a körecset, páwa hajra gondoltam. Rengeteg normális frizura van, miért pont egy ilyet kellett választanod? Nyilván, megértem, kinek a pap, kinek a paplan, viszont ez a stílus borzasztó kevés embernek áll jól. :)

2015. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok*

Lemaradt...:D

2015. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!