Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használjak szőkítő sampont?

Használjak szőkítő sampont?

Figyelt kérdés
Természetes világosszőke hajamat festettem középszőkére és a tövénél vöröses lett. Azt hallottam hogy nyáron úgyis kiszívja a nap majd a festéket meg a sok hajmosástól is kophat még ha tartós akkor is. A szőkítő sampon segítene ezt gyorsabbá tenni? Tudom az eredetit véglegesen csak akkor kapom vissza ha lenő de azért valami hasonlót csak elérhetnék anélkül hogy megint festetném.

2015. ápr. 3. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálni megpróbálhatod, de Nekem nem vált be. :/ Talán neked nagyobb szerencséd lesz vele.
2015. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha mégis be vállalnám hogy újra festem mondjuk egy hónap múlva akkor befogná a festék?
2015. ápr. 3. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én is csináltam már ilyet. Amikor lekellett állnom a hajfestéssel, az volt az első lépés, hogy az eredeti hajszínemnek megfelelő festéket választottam, így senkinek se tűnt fel a lenövés.
2015. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha nem várom meg az egy hónapot? Három hét múlva ugyanis ballagok :/ illetve nem fog besárgulni majd? :S
2015. ápr. 3. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha sötétebbre festetted a hajad akkor használj hajradírt minél hamarabb és az leszedi a festéket.
2015. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már megoldódott :)
2015. ápr. 4. 06:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyan?
2015. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!