Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb módszer a...

Melyik a legjobb módszer a kar szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
Abban sem vagyok biztos, hogy le kene szedni a karomról a szőrt de baratom azt mondta hogy altalaban nem szereti ha egy no nem szőrteleníti a karját. Nekem nincs sok es az is szőke es mivel amúgy is nagyon fehér vagyok ezért alig látszik de gondoltam rá, hogy leszedem mivel neki ez tetszik. Borotválni nem akarom es arra lennék igazából kiváncsi hogy a szőrtelenítő krém az jo vagy inkább gyanta? Befog sotetedni egy idő után a szőr a karomon?
2015. ápr. 3. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szedd le mások kedvéért.
2015. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én epilálni szoktam, az a legjobb, vagy a gyanta..de, ha téged nem zavar, akkor más kedvéért ne szedd le. Az enyém sem sok, de azt szeretem, ha sima.
2015. ápr. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme szőrteleníteni ha nincs sötét szőröd. Később lehet hogy sötét fog kinőni majd emiatt. A krém ugyanaz mintha borotválnád, borostás karokat szeretne a barátod legkevésbé szerintem.
2015. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne szedd le csak ha nagyon sötét. Egyépként a gyanta a legjobb
2016. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!