Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eos ajakbalzsamot érdemes...

Eos ajakbalzsamot érdemes ebay-ről rendelni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretném kipróbálni,de csak ebay-ről tudnám megrendelni,van aki esetleg már onnan rendelt?Nem volt használt?Még az eredeti,bontatlan csomagolásba jött meg?

Előre is köszönöm!

16/L



2015. ápr. 4. 15:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a leg fontosabbat majdnem kihagytam:az eredeti eos-t kapom meg ha rendelem,nem csak valami koppintását?
2015. ápr. 4. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:

A nagy része állítólag hamisítvány ebayen. Megbízható oldalról rendeld, millió meg egy van, ahol szintén fizethetsz paypallal.

Amúgy meg nem éri meg szerintem. Trendi, mert benne volt pár klipben meg organikus meg blabla, de azon kívül, hogy cuki és túlárazott, hatásra konkrétan semmi szerintem.

2015. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én egy youtube gurutól láttam hogy ebayról rendelte és nem hamis meg semmi
2015. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat!:)
2015. ápr. 4. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vettem eredetit, de tényleg teljesen olyan mint egy labello . Fölösleges pénzkidobás :)
2015. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Labello az nem jó sajnos,az én számmal nem csinál semmit az ég világod,nem hidratálja,rúzs a alá is szoktam tenni hogy ne szárítsa de akkor is szárítja,most van egy univerzálbalszamom ami még jó,de hamarosan wlfogy és ezért gondoltam hogy hát ha ez jobb lenne,mert mindenki csak jót mond róla!:)
2015. ápr. 4. 20:26
 7/7 anonim válasza:
tényleg jó és nekem van egy hamis meg egy eredeti ( csak nemrég vettem észre hogy az egyik hamis)és egyébként mindkettő jó volt nekem, csak annyi hogy a hamisnak van kicsit ilyen műanyag szaga. De nekem egyébként eddig a Neutrogena a legjobb!
2015. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!