Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, milyenek az intim...

Lányok, milyenek az intim szőrtelenítési szokásaitok?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtétek, milyen gyakran / mivel csináljátok? Én 13 éves korom óta borotválom a puncimat.

2015. ápr. 5. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Akkor vagy te lány, amikor nekem farkam nő. Erre pedig remélem nem képes a testem. :D

Ha meg tényleg lány vagy: miért érdekel? Selymesebb lesz tőle a puncid, ha mások ezen dolgairól tudsz? :D

2015. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valoban fius kerdes...:-), a valaszom: kizarolag borotva, meg ollo. Mostanaban csak bikinovonal meg kis nyiras. Soha mast nem probaltam a borotvalástol is sokszor begyulladtak szortuszok. Szoval leginkabb nem szortelenitenem.
2015. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:

1.: nyilván farka van a lánynak DE ez azért nem egy olyan kérdés ami totál hülyeség lenne egy fiútól [pl 13] vagy annyira indiszkrét [természetesen GYK mértékkel mérve], hogy ne lehetne megválaszolni.


Mondjuk engem momentán anno nem foglalkoztatott ez. Sebaj volt helyette más ami igen. :D

2015. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán 15 éves korom óta; borotva; kb hetente kétszer

24n

2015. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én olyan 14 éves korom óta.

azóta nem rendszeresen, ha nincs barátom akkor sokkal ritkábban. azóta már együtt élek a párommal, így kb 1-2-3-4 hetente, tehát elég változó. télen ritkábba, nyáron hetente, és alkalomtól függ.

A bikinivonalamat gyantázom, a többit borotválom.

2015. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Távkapcsolatban élek a pasimmal, aki Ausztriában dolgozik, hétvégente jön, ekkor van alkalmunk együtt lenni. Ő a borotvált fazont szereti, ezért így hetente egyszer, péntekenként tartok intim szépítkezést.
2015. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!