Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasszőke henna? Mennyire...

Hamvasszőke henna? Mennyire hatásos? Nem sárgít?

Figyelt kérdés

Erre gondolok : [link]


Jelen pillanatban ilyen a hajam: (természetes színe)

[link]


És ilyesmit szeretnék:

[link]


Ha veszek ilyen hamvas szőke hennát, és kb 10 percig hagyom fent, el tudom érni vele a kívánt hatást??

Hajfestéket nem szeretnék, inkább csak természetes dolgokat. Kamillával, citrommal már próbálkoztam, de nem használt, csak kiszárította a hajam.

Esetleg erről tudna valaki mondani valami tapasztalatot, vagy javasolni valami ötletet, hogy hogyan tudnám a hajam 1-2 árnyalattal világosabbá tenni?? Sampon, por, valami?:)

Előre is köszönöm :)



2015. ápr. 5. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt.


Világosítani csak leszívatással lehet.

2015. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A henna nem világosít az eredeti hajszínen. Ez az árnyalat a te hajszíneden nem látszana.

Ráadásul ez a márka tele van vegyi anyagokkal, hennát csak nyomokban tartalmaz, tehát ugyanolyan káros a hajadnak, mint egy normál hajfesték.

2015. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne tévesszen meg a doboz, de ez csak egy hennát tartalmazó vegyi hajfesték. Ha szép szőkét akarsz, akkor inkább menj egy fodrászhoz. :)
2015. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még jó, hogy nem vettem. Fodrászhoz nem akarok menni, mert a hajfestéket el akarom kerülni. Esetleg valami sampon vagy balzsam létezik erre a célra?
2015. ápr. 6. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Van hamvasító sampon (több gyártótól), van az ún. Florillum - ez hamvasító folyadék, vízzel kell keverni és ezzel leöblíteni a hajat mosás után, és megszárítani. Hamvasabb árnyalatot adnak a szőkének, ahol jó világos a tincs, ott akár szürkés-lilás lehet az eredmény.

Olyan igazi, őszes szürkét csak vegyszerrel lehet elérni, semmi nincs, ami természetes és ilyenre színez.

2015. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok őszes szürkét egyáltalán, hanem világos szőkét. Gondoltam, hogy ezzel el tudom érni. Célom inkább az 1-2 árnyalattal világosabb legyen.
2015. ápr. 8. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Cassia por, összekeverve kammilla teával és citromlével. Bioboltokban tudsz venni, natúr készítmény. Kb 3 órát kell fent hagyni a hajadon. Nem lesz nagyon sokkal világosabb, de fog látszani és a hajad is puhább lesz és fényesebb :)
2015. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!