Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak nekem nem sikerül?

Csak nekem nem sikerül?

Figyelt kérdés
Már 5. alkalommal próbálkoztam a cukorgyantával, legutóbb az állaga szinte tökéletesnek tűnt... de amikor hozzáértem, akkor még túl forró volt, ezért vártam egy kicsit, majd mikor már meg tudtam fogni, akkor el kezdtem kinyújtani egy kicsit, hogy ne egy csomóban legyen és hogy rátegyem a bőrömre. Viszont megdermedt teljesen. Szóval olyan volt, hogy vagy túl forró, amikor még lehetetlenség rátenni a bőrömre, vagy már megdermedt és meg se lehet mozdítani olyan kemény. Nincsen átmenet. 8:1:1 arányban csináltam, nem főztem túl... Tudnátok segíteni? köszi előre :)

2015. ápr. 5. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Pont ugyanez a problémám,örülnék ha valaki segítene :/

20/F

2015. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha keményre dermed akkor bizony túlfőzted. Én amúgy 4:1:1 aránnyal szoktam. De egyszerűbb megvenni boltban készen.
2015. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha kihűl, akkor megdermed. Ez így normális.

Az egyik lehetőség, hogy még frissen amikor főzted és forró meg folyik, kiöntöd valami edénybe és ott elkezded "kapirgálni", mozgatni. Ez elég hosszú és unalmas, de így jobban formázható lesz.

[link]

A másik lehetőség, hogy hagyod kihűlni teljesen, majd mikróba berakod 0,5-1 percre. Akkor ugyan meleg lesz, de a kezedbe tudod venni és ugyanúgy formázni.

Nekem eddig mindig sikerült, szóval nem igazán tudom mit lehet rajta elrontani. Próbálkozzatok. Vagy ha nem megy akkor vegyetek rendes gyantát ezt meg hagyjátok :)

2015. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Jézusmária, a saját életeteket, idegeiteket teszitek tönkre ezzel a gyantás faxkodással. Borotvát neki oszt jónapot. Nyugi, nem fog erősödni ez egy tévhit, 10 éve szőrtelenítek borotvával mindenhol 2 naponta, nem lettem szőrös majom.
2015. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) ja és apropó borotva... a hátamat és hasamat nagyon nem akarom borotválni, egész hátam tiszta szőr... nehéz ügy lenne 2 naponta megoldani...
2015. ápr. 6. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!