Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam már 8...

Nagyon hullik a hajam már 8 hónapja, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdődött, szedtem JutaVit haircaps-et, de nem használt.. Elmentem bőrgyógyászhoz, voltam vérvételen, azt mondták, hogy rejtett vashiányom van, írtak fel vasat, beszedtem, ugyanúgy hullik, és a legutóbbi vérvételem teljesen rendben volt, nem mutatott ki semmilyen vashiányt. hajmosáskor kb 200 hajszál hullik ki, plsz amit még nem számolok nap közben.. A hajam láthatóan kevesebb lett. Mióta elkezdett hullani nem vasaltam, nem göndörítettem. Most a Revalid szedésén gondolkozom, szerintetek érdemes? Tapasztalatok? Esetleg valamit tudnátok ajánlani? Mitől lehet ha nem vashiány? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. ápr. 7. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálaton voltál?
2015. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hormonvizsgalat kellene, egy allargia teszt, de lehet hogy samponra vagy allergias esetleg a Sodium Laureth Sulfatra. Igy at kene terni valami kiméletesebb samponhoz ami nem SLS-es,

Elmehetsz szaunaba is ott megmasszirozod jol a fejborod ami javitja a verkeringest

Vannak koffeines samponok is, de kavebol is csinalhatsz magadnak koffeines pakolast amitol jobban no a haj

Revalidot ne szedj az csak egy felesleges baromsag

2015. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme Revalidot szedni, mivel nem vitaminhiányod van gondolom. Ha mégis akkor étkezz egészségesen inkább. További vizsgálatokra menj, esetleg nőgyógyász, fogorvos látott mostanság? Mert egy rossz fog is okozhat hajhullást. Használj természetes összetételű sampont, balzsamot. Gyógynövény főzetekkel is próbálkozhatsz. Mezei zsurló, borágó, csalán.
2015. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még pár vastabletta van, aztán visszamegyek a bőrgyógyászhoz.. Csalános öblítést már próbáltam, kipróbáltam házilag készített almaecetes szódabikarbónás sampont is, de nem használt.
2015. ápr. 7. 19:20
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Azért írok, mert ezeken már én is túl vagyok és brutál módon hullik a hajam továbbra is. Amikor fürdök, és hajat mosok, a kádban ott marad rengeteg hajam.


Ami nagyon ijesztő, az az, amikor fésülködök és két-három csomóban is jön ki hajam. Lassan nem merek ez miatt fésülködni.


Esetleg privátban írhatnánk, hogy kinek mit mondanak az orvosok, esetleg mi segít, ha valamelyikünk talál megoldást.


29/N

2015. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!