Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Patti kinyomása majd tonizálás...

Patti kinyomása majd tonizálása után a "seb" kissé gennyedzik. Ez normális? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Ugye kinyomom a pattit. Kijön a fehér trutyi, némi fér, utána pedig ilyen genny. És ha tonikkal bekenem, még utáni is jön az a genny. Az normális? Esetleg ettől "elfertőződhet" a patti?
2010. febr. 19. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
a pattanás sokszor gyulladás, ami gyulladás azmeg genny. azér jön belőle genny. kezeld le rögtön alkohollal, amint kinyomtad ésakkor nemfog elfertőződni.
2010. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom egyre gondolunk-e.

Nekem sokszor van olyan, hogy kinyomok egy pattanást: először a fehéres-sárgás cucc ami maga a pattanás volt végül is. Aztán kicsit vérzik, majd megtörlöm egy zsepivel vagy valamivel és rakok rá arctonikot vagy valami fertőtlenítőt. És utána ha megnézem kb. 5 perc múlva folyadék jött ki belőle. Nekem ez átlátszó, mintha egy vízcsepp lenne ott olyan. Csak kisebb sokkal. Néha lehet átlátszó és picit véres is, de az nem gennyes. A gennyes az sárgás nem? Szerintem ez az átlátszó nem baj, nekem évek óta így van egyes pattanásoknál. Én zsepiből szoktam lecsípni egy icipici darabot és odanyomom a pattira, az beszívja. Egy 15 perc múlva óvatosan lehúzom és eldobom.

2010. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, akkor nem is genny, hanem ilyen vízszerű izé...akkor ez normális?
2010. febr. 19. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Nem jön olyan sok, nem hinném, hogy veszélyes lenne. Le kell fertőtleníteni aztán kész, egy fél óra alatt megszárad és bevarasodik, begyógyul hamarosan.
2010. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!