Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hogy csak egy...

Lehetséges hogy csak egy tincs rasztám legyen?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy meg lehet-e csinálni, mennyire fog ártani a hajamnak, és hogyha ki szeretném szedni akkor le kell vágni vagy ki lehet bontani, stb..

Raszták légyszi irjatok bármilyen tapasztalatot is:)



2015. ápr. 7. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet. Nekem megboldogult tinikoromban volt tincs rasztám, legalul. Nagyon vagány volt, főleg, hogy be volt festve pirosra!:) A hosszú hajamat mikor copfba fogtam, áttekertem a tincs rasztát rajta, nagyon jól nézett ki.

Hogy árt -e a hajnak? Hát, ha berasztázod, akkor már mindegy, ugyanis ha meg akarsz válni tőle, az elég nehézkes. Szét lehet bontani, de úgy néz ki utána, mint egy pulikutya és egy drótkefe keveréke, szóval le kell vágni inkább.

Én pl megvártam, hogy lenőljön kb centit, és utána levágtam.

Szóval ki lehet bontani, de én nem tenném, nagyon csúnya utána a haj, előbb-utóbb úgyis olló a vége.

2015. ápr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látom, a számok kimaradtak :D Szóval 2 tincs rasztám volt, és 5 centi lenövést hagytam.
2015. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze :)
2015. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész hajam raszta. Egy tincs is lehetséges. Már két éve van rasztám és én kibontottam pár tincset, és a hajam nem lett csúnya, pulikutya-szerű, ugyanolyan lett amilyen előtte volt. Twist and rip technikát ajánlom, ha egy tincsról van szó :) És tényleg 2 év után visszakaptam az eredeti állapotú hajamat azoknál a tincseknél amiket kibontottam, a többi maradt raszta :P CSak annyi hogy miután szépen kibontogatod alaposan meg kell mosni az adott tincset :)
2015. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rasztám van, és ismerek olyat, aki kibontotta, és nem lett pulikutyaszerű haja :) Igen, én is a twist n' rip technikát ajánlom, amint az előző is írta.
2015. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) amugy hogy kinek milyen lesz kibontás utan az gondolom hajtipustól is függ
2015. ápr. 11. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!