Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb epilátor?

Melyik a legjobb epilátor?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azokra az olcsó sz*rokra gondolok..egy megfizethető, de hatékony epilátort szeretnék. Csak nem tudom melyik lenne a legjobb. Csillagászati ára azért remélem nincsen (10-15 ezerre gondoltam maximum)

2015. ápr. 8. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
a philipsek között nézz szét. 10 körül szoktak lenni, és elég megbízhatóak
2015. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem Philips van és imádom. 11 lett volna csak 10 volt nálam de karácsony alkalmából 10ért megvehettem az Euronicsban :D Jár hozzá kb hat féle fej meg külön vágórész amivel a szőrr ideálisra (4mm) tudod vágni az epiláláshoz. Ja és ez nem fontos gondolom de nagyon szép. :)
2015. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem eddig Braun-al volt tapasztalatom, az enyém ilyen lámpás (mondjuk az hasznos) meg görgős meg miafaranc de jó (11 ezer volt azt hiszem) de anyától kölcsönvett 10 éves szintén Braun ugyanolyan jó, ha nem jobb is. Szerintem az jobb ahol a csipeszek egy sorban vanak és nem össze-vissza.
2015. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!