Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég csináltattam köldök...

Nemrég csináltattam köldök piercinget vettem Tetran kenőcsöt is de ha be kenem akkor fáj, viszont ha nem kenem akkor nincs vele semmi gond. Nagy baj, hogy csak ritkán kenem? Nem lesz belőle semmi probléma?

Figyelt kérdés
Most egy picit piros a felső lyuk 2-3 napja. De nem fáj meg semmi. Tudna valaki adni pár tippet vagy tanácsot?

2015. ápr. 8. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem használj inkább Octenisept sprayt, könnyebb mint a krémmel bajlódni és hűsít, nekem bejött. Ha esetleg begyulladna pedig fogj egy kis poharad (felespohár elég) tegyél bele kellemes meleg vizet, egy kis tengeri sót, keverd el és pár percre fogd rá a piercingre háton fekve (trükkös mutatvány)
2015. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Octenisepttel vagy Betadine-al kenegesd. Ha nem kezeled, elfertőződhet, vagy vadhús nőhet rá, szóval ne sumákold el :D
2015. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Lehet hogy át térek inkább arra :) Árban kb mennyibe kerül?
2015. ápr. 10. 00:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Octenisept (20 ml 2000 Ft) v. Oxycort(30 ml 1300 Ft) a legjobb rá! Látványos javulás érhető el vele. :)
2015. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!