Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt a hajnak, ha 14 évesen a...

Árt a hajnak, ha 14 évesen a sötétbarna hajam feketére vagy sötétvörösre festetem? A fodrászt meg lehet kérni, hogy egy kimosható hajfestékkel/hajszínezővel próbaképp fesse be a hajam, és ha nem tetszik, akkor hajmosásnál kimoshatom?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
14 évesen pont ugyanannyira árt, mint 28 évesen vagy mint 60 évesen.
2015. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak épp az nem mindegy a hajadnak, hogy 14-60 éves korodig folyamatosan fested a hajad, vagy majd egyszer csak úgy kb. 50 évesen kezded el festeni, mert zavar hogy őszülsz
2015. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem felesleges 14 évesen hajat festeni.


Színezővel magad is elboldogulsz.

2015. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyél a boltban színezőt és próbád ki. Kb 400 ft. Fodrász ezért felszámolna pár ezret.

Fekete az mondjuk felejtős szerintem, mert az a legkárosabb festék mind közül és alig áll jól valakinek.

2015. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ennyi idősen még nem kell hajat festeni, a gyártók nem ajánlják - biztos van oka.
2015. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!