Töredezett a hajad?

Figyelt kérdés

Nekem is töredezett a hajam, ezért ezt ajánlották:

Hozzávalók:

-Haj-balzsam

-ricinus-olaj

Ahogy csináld:

Amennyi ricinus olajat használsz fel,annyi balzsamot is tegyél bele,szóval fele-fele arányban ! DE ha akarsz tehetsz bele egy tojás sárgáját is,hogy még hatékonyabb legyen...hagyd állni 1-2 órát,de tekerd be törölközővel vagy húzz rá egy sapkát ,a lényeg, melegen tartsa!. Aztán 2-3x mosd át samponnal, és kész! :) heti egyszer csináld csak! :)


Én még nem próbáltam, de remélem beváik! :) Sok sikert hozzá, nektek. :) Mindenképp írjátok meg ha nektek bejött!


Árak:

Balzsam: 300-500ft között

Rucinus-olaj: 200-500ft között (attól függ mekkorát veszel)


az olajat gyógyszertárba, recept nélkül megvehető, a balzsam pedig boltokban:)



2015. ápr. 11. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó és segit ápolni a hajat és megmenteni,ami nincs szétnyilva,virágozva,mert ami igen arra ez nem megoldás.
2015. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ami haj szétnyilott,azt ez nem ragassza össze.Vagy levágod,vagy aki nem szeretné x,y okból,tudom abszurd meg minden de pl akinek rohadt hosszu haja van és kegyetlenül szétvan virágozva,szóval aki nem szeretné annak ugye,összekell tapasztani a szétvált végeket,és a hajat folyamatosan táplálni,visszaadagolni azokat az elemeket amikből egy egészséges hajszál áll.Az összetapasztás 2 féleképp történt ideiglenesen szilikonos termékekkel+hialuron vagy kertain fillerek. vagy örökösen is összelehet egy elég érdekes techológiával aminek az a neve,hogy PEC,ami egy folyadék teli ionokkal és mivel a haj és a folyadék ellentétes töltésü,ahogy belekerül a folyadék a haj koretexében összevonzák egymást a 2 szétvált részek örökre és megkötődnek a haj strukturájában,természetesen ezt a hajat folyamatosan ápolni kell,mindenféle anyagokkal akár ricinussal,meg olajokkal,hogy folyton kapja az épitőelemeit,mert ő független,hogy nem törik tovább,gyengébb lesz a többi hajszálaknál.
2015. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

A töredezett hajon semmi nem segít csak ha levágod. Amúgy pedig ez a pakolás egy oltári nagy hülyeség, ugyanis 3-4x kell inkább samponozni, ami sokkal többet árt és szárít mint amennyit a pakolás segített a hajon. Sampont nem szabad a hajvégeknél használni egyáltalán.

Ha meg akarod előzni a töredezést akkor minden mosásnál balzsamot használsz és argán olajat. Amit nem kell kimosni.

2015. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Utolsónak írom,a töredezett hajat örökre meglehet javitani az előző kommentben irtam le,hogy a PEC ionokkal,mi történik.Természetesen az ilyen hajápolási szereket amivel ezt meglehet csinálni,amik tartalmazzák ezeket az ionokat,európában nem lehet beszerezni.Amerikából kell rendelni Joiconak és Nexxusnak vannak ilyen termékei.Az egy standard mese,hogy lekell vágni,mert az a legkönyebb egyebkent,de nem azt jelenti,hogy ez a módszer nem müködik.Ezt a módszert évtizedekig fejlesztette ki egy tudóscsoport,roppant egyszerü az elve,mondok elektroszatatikus vonzáson alapul.Ha te elmész ma egy fodrászhoz otthon mo-n van europa szerte,még hülyének néznek és aztmondják lekell vágni,megértem,hogy nem hiszed el.De attól még ez létezik,ez nem egy szilikonos sz*rság ami kikopik vizzel és 2 nap utan megint olyan mint volt.Ráadásul szépen megfizethető.Ez nem kotyvalék ez azt kell mondjam az 1. olyan hajápolási ujitás ami magas tudomány mutat be,igazi 21. századi technologia :).Az én hajam olyan volt mint a söprü amivel söprögetsz,és 95%t a hajszálaknak a töredezéssel eltüntette örökre,ha megmosom 6x és nem teszek rá semmi fillert,ápolot akkor se válik szét a törés.Elképesztő egyébként
2015. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2015. ápr. 12. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!