Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljam? Mikor hajat...

Hogy csináljam? Mikor hajat mosok vizesen akarom befonni a hajam, hogy másnapra ha kibontom hullámos legyen. De hogyan?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy ha reggel kibontom és kifésülöm általában nagy lesz mint a soma feje. Ha pedig nem fésülöm kócos. Mit tehetnék hogy ne legyen akkora a hajam de kitudjam fésülni és úgy is maradjon normálisan? Bocsi a bonyolult megfogalmazásért:)
2010. febr. 19. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

amikor még nedves hajhabot tegyél rá és úgy fond be..persze nem kell sok!

aztán reggel bontsd kiés csak az ujjaiddal fésüld át..mert ha fésülöd fésüvel akkor lesz oroszlánsörény

2010. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ kipróbálom! a hajhabbal az a baj, egyszer már tettem rá de csak összeragadt a hajam nagyon idegesítő volt :S
2010. febr. 19. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy hány fonatot csinálsz.

Nekem vékonyszálú hajam van, így ha 5-6 tincsbe fonom be a hajam kb. így néz ki:


[link]


Így csak 3-ba fonom be.

Akkor ilyen lesz:


[link]

2010. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék mint a második, és énis 6-ba fontam be akkor gondolom nem lesz ilyen :S
2010. febr. 20. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én inkább gumóba szoktam feltekerni a fejem tetejére, mint a balerinák és attól is szép hullámos lesz.

Úgy csinálom, hogy nem teljesen vizesen tekerem össze, mert úgy nem szárad meg, hanem előtte megszárítom, úgy, hogy csak kicsit legyen nedves, akkor rakok rá egy kevés hajhabot (ha tökvizesre rakod csak akkor ragad tőle össze) és így tekerem föl. Nekem nem kócosodik, nem is értem, hogyha be ban fonva,. akkor neked hogyan tud kócosodni. A hullámos haj, amúgyis akkor szép, ha kicsit rendezetlen, ne nagyon fésüld ki, max a kezeddel, de azt is csak végszükség esetén.

2010. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. febr. 20. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy majdnem teljesen hagyod megszáradni és nem fonatot cisnálsz, hanem két-három kontyot...szerintem sokkal szebb lesz és nem oroszlánosodik =)
2010. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi:) kifogom próbálni!
2010. febr. 20. 17:41
 9/9 anonim válasza:

én is szoktam ezt csinálni,bár nekem eléggé dús a hajam,12-be szoktam befonni :D

De azt én se értem,h miközben be van fonva h lehet kócos,de te tudod.

Az is lehet, h a te hajad nem is fog rendesen behullámosodni, mert "egyenes fajta", a hajtípustól függ.

Remélem segítettem. :)

2012. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!