Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El lehet adni ma egy (alig)...

El lehet adni ma egy (alig) használt epilátort?

Figyelt kérdés

Nagyon nem bírja a bőröm az epilátort, ehhez nagyon érzékeny, az egész lábam szőrbenövéses lesz tőle, így nem szenvedek tovább vele. Kb 5x volt használva, nincsen semmi baja, mintha új lenne!

Van olyan, aki megvesz használtan egy epilátort?



2015. ápr. 11. 19:53
 1/3 anonim válasza:
barátnő
2015. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez volt az első ötletem, de kevés barátnőm van, és senkinek se tudom eladni közöttük, mert aki ilyet használ annak van, aki nem így szőrtelenít, az meg nem akar máshogy.
2015. ápr. 11. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmnek közös megbeszélés után vettem az olx-en. Ez volt neki az első, és nem akartunk sokat kockáztatni azzal, hogy nem válik be neki. Már szeretne újítani. Ha esetleg priviben felvedzed a kapcsolatot, bizniszelhetünk. ;-)
2015. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!