Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsírosodó hajtő ellen hatékony...

Zsírosodó hajtő ellen hatékony sampon, balzsam?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 12:59
 1/4 smile_like_a_minion ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D
2015. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most milyen sampont használsz? Régebben használtam olajos samponokat, pl elseve meg hasonlók és ezektől már másnap zsírosodott a hajam. Egy ideje csak head & shoulders-t használok ettől nem zsírosodik hamar. Ápoló olajokat pakolást vagy balzsamot meg úgy teszek fel, hogy a hajtőre ne menjen.
2015. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kallos mélytisztító sampon!!! Nekem nagyon bevált
2015. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet, hogy hülyének fogtok nézni, de eddig a dús kb hátközépig érő hajamra mindenféle drágábbnál drágább sampont kipróbáltam. Mindegyik csodát ígért, hát egyik sem vált be. múlthónapban igen csak megfogyatkozott a kasszám, így a pennyben megvettem az egyik legolcsóbb fancy sampont, aminek a flakonja hajaz a wu 2 jére de összetevőiben másabb. Nincs benne olyan sok vegyi anyag. Olyan szinten tisztává varázsolta a fejbőröm, mintha szó szerint végre levegőhöz jutott volna. A hajam azóta fényesebb, nem kell minden másnap mosnom csak 3-4 naponta, bátran merem ajánlani, remélem másoknak is be fog válni.
2015. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!