Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szabad anyajegyre tetováltatni?

Szabad anyajegyre tetováltatni?

Figyelt kérdés
A hátamra szeretnék készítettni egy tetoválást, de számtalan apró anyajegyem van ott.
2010. febr. 20. 00:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem!!
2010. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne. Ha az az anyajegy festékes, akkor belehalhatsz. Ha nem, akkor se egészséges. Inkább tervezzenek egy olyan ábrát, amelyik kikerüli az anyajegyeket. Csináltass egy fényképet a hátadról, és a képen tervezze meg a tetováló, hogy kifér-e.
2010. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha apró anyajegy akkor az még a jobbik eset. De szerintem örülj, hogy nincs velük gond ne tetováltass rájuk.

Szerintem is olyan ábrát válassz ami nem ér bele az anyajegyekbe.

2010. febr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
cigányok szokták összetetováltatni magukat, erről ennyit
2010. febr. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
05:28: Kicsit sem sablonos és beszűkült a gondolkodásod, ugye? Te közlöd, és erről ennyit. Hamaraosan itt a tavasz, javaslom, hogy menj végig az utcán nyitott szemmel.
2010. febr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%

Láttam már eleget.

Cigányok, ribancok, meg lumpen gyári munkások szokták, akik azt hiszik, ettől lesznek menők.


Normális ember nem tesz ilyet a testével, legfeljebb lemosható festékkel.

2010. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Én meg láttam ár eleget olyant, aki nem cigány, csak neked valószínűleg ezekre nincsen nyitott szemed. És köztük nagyon sok normálisat is. De értelek, mert régebben nekem is volt olyan korszakom, amikor az utolsó mondatodat le bírtam volna yrni, de már rég tudom, hoyg nem ezen múlik, ki a normális. Szóval nézz csak körül a világban, és keressél tetovált nemcigányokat, meg fogsz lepődni, milyen sokan vannak.
2010. febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nem szabad
2010. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

orvosira járok és nem vagyok cigány sem, mégis van tetoválásom. sőt, a páromnak is, aki szintén nem cigány, hanem egyetemista, mellette programozó. az ilyen kinyilvánításaiddal magadat állítod be annak a söpredéknek, akikről beszélsz.

amúgy tilos anyajegyre tetováltatni. még laposra sem igazán, mert ha festékes, akkor lehetnek csúnya következményei. olyan minta kell, ami kikerüli vagy más helyet választani.

2010. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem szabad! ki kell kerülni.
2010. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!