Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kezelést ajánlanátok...

Milyen kezelést ajánlanátok kozmetikusnál, zsíros és egyben száraz mitesszeres, pattanásos bőrre? 22/L

Figyelt kérdés

Ballagás előtt hány nappal kellene kozmetikushoz mennem, hogy addigra már szép legyen az arcom és ne legyen piros?

Kb. mennyibe kerülne? Meddig maradna szép az arcom?


2015. ápr. 15. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyet, mivel ezt otthon is elintézheted.
2015. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne pár nappal előtte menjél, hanem korábban. A kozmetikus tudni fogja, milyen kezelésre lesz szükséged és a ballagás előtt mikor lehet még egy kezelést elvégeznie.
2015. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát hogyha nagyon pattanásos a bőröd, akkor ne várj csodákat, hogy majd egy kezelés eltünteti, minden hónapban kell menni letisztításra egy ideig és akkor rendbe jön. amugy átlagban nekem 3 napig szokott látszani a nyomkodás eredménye amire megnyugszik a bőröm. 2 héttel előtte odamész az tuti nem lesz gond. de szerintem már menj el a héten hogy addigra legalább 2 kezelésen túl legyél. arctisztítást kérjél. hát az ára meg kozmetikustól függ.3000 falun ,városon általában 5000... magad semmiképpen ne kezdjed el kinyomkodni,mert csak elfertőzöd, rosszul nyomod ki és megmarad a helye lehet hogy egész életedben. inkább áldozz rá pár hónapig amíg regenerálódik a bőröd és akkor utána elég ritkábban menni vagy lehet letisztulsz annyira hogy többet nem is kell. legalábbis pattanás miatt,miteszer az más
2015. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tini kezelés. szerintem 1-2 héttel ballagás előtt érdemes menni, de akár már most is mehetsz, és akkor belefér 2 alkalom is. kisvárosokban 3000 ft körül van, nagyobb városokban pesten 5-10 ezer között.
2015. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!