Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Össze akar nőni a szemöldököm....

Össze akar nőni a szemöldököm. Nekem nem tetszik. Anyámék az mondják, hogy ez így férfias, de ezt kétlem. Mit kezdhetnék vele? Hova menjek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogj egy szemöldökcsipeszt és szedd ki középről a szálakat, nem bonyolult, ezért halál fölösleges pl. kozmetikushoz menni.
2015. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak akkor áll jól, ha farkasember vagy, esetleg kutya. Ha ember vagy, és esetleg még a nőknek is szeretnél tetszeni, és nem a XVIII. században élsz, akkor légy szíves tegyél magadnak egy szívességet és csinálj maganak csipesszel kettő szemöldököt az egyből.
2015. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél 500 ft-ért drogériában szemöldökcsipeszt és húzkodd ki vele az oda nem illő szálakat.
2015. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

be kellene lőni azt a területet,ahol ki kellene szedni!


kozmetikushoz nem biztos, hogy jó ötlet elmenni,mert ő valszeg túlszedni és még vékonyítana is rajta...

2015. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogj egy csipeszt és szedd ki középről a szálakat. Ez nem férfias, inkább csak ronda ha összenő.
2015. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
28%
mindenképpen menj el kozmetikushoz és szedesd ki formára. én is nekiálltam magam csipesszel és az utána nem nő vissza olyan erősségűre mint amilyen eredetileg hanem vékonyodik. és most nem is olyan szép,mert nem vagyok profi és formára nem olyan szép azért a szemöldököm és ez annak köszönhető, hogy nem bíztam inkább szakemberre
2015. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképpen menj kozmetikushoz vele. Sokkal profibban meg fogja csinálni, mintha magadnak csinálnád. A kozmetikusnak jobban van érzéke és gyakorlata, hogy hogyan kell formára igazítani. Nagyon valószínű, hogy nem lesz elég csak középen kiszedni, hanem egy picit vékonyítani, és formálni is kell, hogy igazán férfias legyen. :) Utána már esetleg magadnak is megpróbálhatod kiszedni a kinövő szálakat, de elsőre mindenképpen menj kozmetikushoz, ha nem akarod elcseszni. :)
2015. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát,nem szeretném ha erősödne,az biztos.:S

Így is vastag és nem akarok farkasember lenni... ):

2015. ápr. 15. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!