Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az anyajegyeket el lehet...

Az anyajegyeket el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegy a karomon. Nagyon de nagyon rég óta. És engem nagyon zavar. Régebben mindig karkötőkkel takartam. Vagy éppen rárajzoltam valamit. Nem lehet valahogy 'elrejteni' vagy valamit csinálni vele? 13F
2015. ápr. 16. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
le lehet szedni de nem tudom h hogyan (szerintem lézerrel vagy leoperálják nemtom , de nem akarok hülyeséget mondani) menj el az orvosodhoz és kérdezd meg tőle
2015. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szakrendelő ambuláns sebészetén leveszik.
2015. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, bőrgyógyászatra menj, ott adnak beutalót.
2015. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leszedik? Azt meg hogy? Az anyajegy teljesen a bőröd vonalában van nemde? Nem azok a barnás gömbszerű. Hanem ugyan ugy ott van a karomon csak mintha egy pontban más szinübb a karom. Akkor ez lehet csak valami bőr szineződés?
2015. ápr. 16. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Az akkor lehet, nem is anyajegy.


Menj el bőrgyógyászhoz.

2015. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, mondani fog rá valamit.
2015. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még sebész ki tudja vágni hogy egy síkban van a bőröddel. Szóval megoldható. Nagyon nagy, vagy miért zavar?
2015. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem voltak kisebb kiálló anyajegyeim (kicsit kidudorodtak a bőröm felszíneből), azokat leégették a bőrgyógyászaton. De ha nagy gyökere van, azt sebészeti úton fogják kivagni.
2015. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!