Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem mindig ilyen lesz a hajam?

Nekem mindig ilyen lesz a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon száraz, szétálló a hajam, hiába iszom sokat, vitamint is szedek, nem vasalom, szárítom, stb. Használok balzsamot, attól egy icipicit jobb, de még véletlen sem fényes vagy sima.

Régebben ilyen volt a hajam, de már évek óta ilyen száraz.

Tehetek még valamit?



2015. ápr. 17. 06:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen vitamint szedsz és milyen rendszerességgel?
2015. ápr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hajszárító nem mumus, ha okosan használod. Ne forró levegővel szárítsd a hajadat, és nem árt neki, viszont ha megtanulod beszárítani, szebb lesz.

Használj balzsamot, pakolást.

2015. ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
lehet vas hiányos vagy az is sokba befolyásolja a hajat
2015. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szia, nekem is ugyan ez volt a gondom, aztán nézegettem videókat, meg utána olvastam, és az lett a vége hogy szulfátmentes sapmpont, és szilikon mentes balzsamot használok, és 2-3 héten belül már nagyon látszott a változás :) azért rossz ez a két dolog mert a szulfátok ( mosószerekben is ezek vannak) azokat az olajakat is lemossák a hajadról és fejbőrödröl amikre alapból szükséged van, ezért száraz a hajad. a szilikonok pedig arra vannak kitalálva hogy a hajszál kis huplis, vagy töredezett részeibe beledagarjanak, feltöltsék, hogy ideiglenesen fényesebbnek és simábbnak tűnjön a haj, de épp ezért mivel beleragadnak a hajszálba, eltömítik a felületét, és semmilyen víz vagy hidratáló anyag nem tud beléjük kerülni. A a ciki viszont az hogy a szilikonokat csak szulfátos samponnal lehet kimosni. nézd meg mindig a hozzávalókat, ahol sulfate-ot látsz az nyilván nem jó. a szilikonokat meg úgy tudod lecsekkolni hogy megnézed hogy ne legyen az összetevők között ilyen végű anyag : col, cone, xane. és ha egészséges lesz a hajad akkor majd nőni is gyorsabban fog. remélem érthető voltam :)
2015. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vitaminnak ilyen 'egyveleget' szedek, van benne mindenféle, köztük hajra is való is.

Értem, hát, igazából valami natúrabb sampont használok, utána balzsamot, és heti 1x mosom a hajam, mivel elég száraz.

2015. ápr. 17. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az az egyveleg nem Lenkei, vagy Vitaking, akkor látatlanban is megmondom, hogy csak a pénzedet dobod ki a semmire.
2015. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem hajàpolàsi problèma hanem egèszsègügyi. Hiàba hasznàlnàl szulfàt, szilikon mentes hajàpolòkat. Hozzá tennèm, hogy szilikon védi a haját a külső hatàsoktòl így kevésbé töredezik. A lényeg hogy valamiféle vitamin, ásványi anyag , pl vas hiány, esetleg pajzsmirigy működési rendellenesség... Menj el egy vér vizsgálatra és kiderül. Ha sokszor érzed magad fáradtnak valószínű hogy ilyesmi probléma lesz.
2015. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!