Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre lehet festeni a...

Milyenre lehet festeni a fekete hajat?

Figyelt kérdés

Dióhéjban: apukám afrikai és évek óta póthajam van, de sikerült feketét vásárolnom sötétbarna helyett. Soha nem volt fekete hajam, szerintem öregít is, de nem szeretném kiszőkíteni az egészet. Valamit még is kéne kezdeni vele, van valami jó ötletek, hogy milyenre festhetném anélkül, hogy sokat kéne szőkítenem? Gondoltam a melíroztatásra de fekete hajon az kicsit bután néz ki szerintem. :D Mindenképp valamennyire természetes hatásút szeretnék !


Most ilyen a hajam: [link]

19/L


2015. ápr. 20. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
és ha csak keveset szőkítesz rajta? abból még lehet sötétbarna simán.
2015. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a fekete haj a legsötétebb így befesteni nem lehet, csak leszívatni. Ha kicsit leszívatod sötétbarna lesz...
2015. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, viszont nehézkes lenne elérni ugyanazt a hajszínt, mint a sajátom. Ha egy kicsit sötétebb vagy világosabb már hülyén néz ki... egyszerűbb a sajátomat is befesteni feketére.
2015. ápr. 20. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
jézusom, tényleg inkább befestenéd a sajátodat, minthogy új póthajat vegyél? azigen...
2015. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fodrász össze tudja festeni a sajátoddal. Vagy add el, és vegyél olyat, amilyen kell
2015. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy nincs minden zsebembe ötvenezrem, hogy hetente új hajat vegyek. :D

Fodrászhoz nem viszem az biztos, nem egyszer baszt*k el a póthajam, pedig jó pár szalonban voltam már. Úgy tűnik, hogy hogy Magyarországon csak az Európai hajhoz értenek.

De nem is ez volt a kérdés, azt hiszem nem fogalmaztam világosan:

Tulajdonképpen azt szeretném tudni, hogy sötét bőrhöz, és szemhez milyen hajszín áll jól amit könnyedén elérek a feketéből. Ha ombre, milyen ombre. Ha melír milyen melír stb.. :)

2015. ápr. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!