Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbízható, és tényleg tartós...

Megbízható, és tényleg tartós hajszínezőt ismertek?

Figyelt kérdés

A nyáron szeretném újra kipróbálni az extrém hajszínt, de múltkori termék, amit használtam, elég rosszul hatott, illetve hamar kikopott, pedig tartósként volt feltűntetve.

Ismertek olyan hajszínezőt (kéket,lilást) ami tényleg tartós, és szép színt is ad?

Előre is köszönöm:)



2015. ápr. 21. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Extrém színekből nem lehetséges tartósat gyártani, ezért nem létezik ilyen. Talán segít ha használsz valami jófajta színrögzítő sampont (fodrászkellékesből), de sokkal tovább úgy sem tartanak.

Én Directions színezőt szoktam használni, nekem ez a kedvencem. De a többi sem rossz igazából, nem nagyon van különbség.

2015. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!