Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb izzadásgátló?...

Melyik a legjobb izzadásgátló? Vagy mit kezdhetnék, hogy kevésbé izzadjak? 19/L

Figyelt kérdés
a dezodorok csak a szagot veszik el, de figyelnem kell öltözködésnél, hogy olyat viseljek amin nem látszik az izzadtság folt. Tudtok valamit ajánlani, ami segíthetne nekem? Patikai termék, márka, akármi...

2015. ápr. 21. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az adidas valamint a rexona dezodorjai használtak..az adidasnak van most egy új terméke..egyszerűen imádom..nem izzadozok..nincsennek szagok..foltok..és az illata is kellemes, órák elteltével is érezhető
2015. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: 16. Kerületi vagyok pont! :) Köszönöm

Második válaszoló: Melyik adidas? Mi a neve? Köszi

2015. ápr. 21. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
én az exodor pumpás dezodort ajánlom, gyógyszertárban is kapható, nagyon durván visszafogja az izzadást. nekem csak ez vált be, előtte kb. az összes drogériás és gyógyszertári drága márkát kipróbáltam.
2015. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kremmania.hu/image/thumbimage/adidas-climacool-deo-sprays-png/300/300


Erre gondoltam, nekem nagyon bevált..:)

2015. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!