Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Te mikortól kezdesz fényvédőke...

Te mikortól kezdesz fényvédőket használni? Már használsz?

Figyelt kérdés
Télen nem kell, de mondjuk márciusban elkezd sütni a nap néha, olyankor már használsz?

2015. ápr. 22. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Most még nem, hiszen hosszúujjúban vagyok egész nap, az arcom meg fokozatosan szokja az erősebb fényt. Átlagos napokon amúgy én nem érzem szükségét, keveset vagyok odakint, akkortól használom amikor először lehet ujjatlanban kirándulni, meg amikor az uszodában lebontják a sátrat :).
2015. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha olyan sokat vagyok kint a napon, hogy nélküle leégnék.

Nem értem miért kéne, 10 perc napon tartózkodás miatt rögtön kenegetni magunkat...

2015. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem sokszor 10 perc már igenis látványos károkat tud okozni... Nyilván nem 1 hét alatt, de évek alatt biztosan meglátszik majd. Aki mindig fényvédőt használ annak úgy vettem észre hogy sokkal szebb a bőre, mint mondjuk nekem, vagy a barátaimnak akik egyáltalán nem használtak soha (csak nyáron a strandon).

Na mindegy, rendeltem egy 50-es Eucerint. Azt hiszem jobb ha állandóan ezzel kenem magam, mintha nem. Túlzásba vinni a fényvédelmet úgysem lehet:D

2015. ápr. 22. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
én egész évben kenem magam fényvédővel. ősszel-télen hámlasztok, szóval főleg azért, de egyébként is érdemes, mert a téli uv sugarak is öregítik a bőrt, meg nekem bepigmentálják a pattijaimat is.
2015. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Mindig használok. Télen gyengébbet, nyáron én is Eucerint, 50+-osat. És nagyon kerülöm a napot.
2015. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Minden nap használok, de váltogatom, van Herbária, Paula's Choice, és Bioderma fényvédőm is.
2015. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor jobban süt a nap, ilyenkor már használok. Arcra Clinique City Block Sheer 25-ös, meg a nyakamra szoktam Balea 50-es napallergiás bőrre valót. Múlt héten még a nyakam nem kentem, egy nap mentem munkába sál nélkül (15 perc napon), és tisztára kipattogott a nyakam nagy foltokban. Tavasszal mindig ez van.
2015. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is minden nap használok, úgy, hogy bekeverem az arckrémemhez az 50+ at, és ha kint van más is, azt +ba bekenem vele. :)
2015. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!