Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit rontok el a frizurám...

Mit rontok el a frizurám készítésével?

Figyelt kérdés
5 napja voltam fodrásznál, félhosszú hajamat oldalt felnyírta, meg hátul, de növesztem lefelé. Eddig mindig előrehajtva hordtam a hajamat, hiszen még túl rövid ahhoz hogy hátra tudjam csapni (10cm+ már legtöbb helyen, van ahol még több is). Mondtam neki, hogy nem tudom hogyan kell beállítani, hogy valahogy normálisan nézzek ki, ő mutatta meg, hogy fésüljem hátrafelé s miközben húzom a fésűt szárítsam a hajamat. Kb. 3 napig jól állt, azóta 2x is mostam a hajam és ahogy telnek a napok, egyre kevésbé áll be, mostanára szinte ugyanolyan rossz, mint anno. Mit ronthatok el? Hogyan tudnám beállítani? Az egész különben úgy néz ki, hogy egyik oldalon szétválik a hajam, ott hátrafelé húzom, kicsit bezselézem, a "nagyobb" oldalon meg oldalra húzom, hogy lógjon annyira a szemembe. Eddig tényleg jól állt, szép ovális volt a fejem alakja így, de mostanra folyton lelapul, és olyan a fejem, mint egy labda. :( 18F

2015. ápr. 23. 16:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!