Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajat érdemes megcsinált...

Ezt a hajat érdemes megcsináltatni fodrásszal?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon egyszerűnek látzik, és egy "normális lány" biztos meg is tudná magának csinálni de én béna vagyok és olyan imerősöm sincs akire rámerném bizni! Mit gondoltok ? Ha tudtok jobb ötleteket várom a képeket. :)


[link]


2015. ápr. 24. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen volt a hajam az esküvőmön. Fodrász csinálta, mivel fenékig érő hajból nekem már nem ment volna szépre.

Így is 3 órát ültem a fodrászszékben. :D

2015. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes :)
2015. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor csináltasd meg.


Nekem tetszenek az ilyen, és ehhez hasonló hajak. A kevesebb néha több. Szerintem.:)

2015. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek az ilyen egyszerűbb hajak, mondjuk szerintem kicsit mű ez a göndörség, de amúgy szép. Nekem is van ismerősöm, aki meg tudja magának csinálni...Mindig csak nézem, hogy hogyan fonta be magának, némelyik nagyon durva...Én a hajamat simán befonni is képtelen vagyok ezért én elmennék fodrászhoz vagy, ha van ismerősöd, akiről tudod, hogy szépen meg tudja csinálni, akkor őt is megkérheted. Begöndöríteni meg nem nagy dolog.
2015. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!