Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nincs valami olyan módszer...

Nincs valami olyan módszer amivel természetesen lehetne hosszú ideig göndör haja a 11 éves lányomnak?

Figyelt kérdés

A lányom (11 éves ) nagyon szeretne göndör hajat és már nem bÍrom nézni a szenvedését de semmi mesterségeset nem szeretnék. (pl. dauer) Nekem kell tekergetni minden hajmosáskor a haját amit már nagyon unok és sokszor nincs is időm rá magánakA lányom (11 éves ) nagyon szeretne göndör hajat és már nem bÍrom nézni a szenvedését de semmi mesterségeset nem szeretnék. (pl. dauer) Nekem kell tekergetni minden hajmosáskor a haját amit már nagyon unok és sokszor nincs is időm rá magának viszont nem tudja megcsinálni. Pl.valami olyat kell ennie vagy innia amitől göndör lesz a haja.

Lehet hogy hülyeséget irtam de nem tudtam jobb példát.


2015. ápr. 26. 16:40
 1/5 SweetLady ***** válasza:
Pedig csak mesterséges módszer van erre csajszi
2015. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik, a haja semmitől nem lesz tartósan göndör, csak a dauer. Inkább próbáld ráállítani hogy milyen szép az egyenes haj, az a divat meg minden, mutass egyenes hajú szép fiatal lányokat neki.
2015. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi ésszel anya vagy?
2015. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
minden este be kell fonni, attól hullámos lesz. ha konkrétan göndört akar, akkor hajcsavaróval kell aludni mindig. vannak puhák, amik nem nyomják a fejet, ha ráfekszik.
2015. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos az illuminati visszatartja az ilyen titkos praktikákat... nem, nincs ilyen, genetika kérdése alapvetően.

11 évesen már csak van kézügyessége. Ha eleinte nem is megy jól, gyakorlással belejön és ha göndör hajat akar, szenvedjen vele ő magának.

De még jobb lenne, ha 11 évesen azt a gondolatot próbálnád elplántálni a fejében, hogy úgy szép, ahogy van. Nem feltétlen egészséges dolog napi szinten csomó időt ilyesmire fecsérelni, pláne kiskamaszként (mi lesz később?) és az állandó tekergetés hamar tönkreteszi a hajat dauer nélkül is. Persze alkalmakra lehet göndör, semmi gond nincs vele. De inkább keressetek neki egy olyan fazont, ami különösebb vacakolás és állítgatás nélkül is tetszik neki magán.

2015. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!