Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajamat milyen színűre...

Fekete hajamat milyen színűre fessem?

Figyelt kérdés

Eléggé fehér bőröm van,ehhez pedig ehhez hasonló zöldesbarna szemem: [link]


Most feketére van festve a hajam,fekete a szemöldököm is (eredetileg is). Szeretnék változtatni mert úgy érzem a fekete csak sápaszt engem.Anya aztmondja hogy természetes vöröshöz hasonló haj+plusz szemöldök jól állna nekem.De sokszor hallottam már hogy ilyen bőrszínhez valami szőkés árnyalat passzolna.Csak hogy én egy eléggé vad személyiség vagyok és a szőke által nyújtott ártatlanság nem biztos hogy illene a személyiségemhez.


Egyébként a Color B4-et akarom most kipróbálni hogy visszanyerjem a barna hajszínem aztán majd jöhet a további beavatkozás.Viszont még egy kérdés..a fekete szemöldökből hogyan lehet világosat csinálni?



2015. ápr. 26. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a fekete hajú lányok tetszenek leginkább
2015. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szemöldökot is lehet festeni, amúgy vörös parti vagyok
2015. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm is fekete hajú, igaz neki alapból világosbarnás a színe, de nem tetszett neki. Ő neki is fehér bőre van világoskék szeme, egyszer volt már szőke, de nem az a nagyon világos hanem olyan sötétebb szőke ami nagyon jól állt neki de a lenövés nagyon látszott rajta már 1 hónap után lehetett látni a különbséget. Mivel az a világosbarna haj olyan mattos jellegű a szőke haja meg fényesebb volt hiába volt sötétebb látszódott nagyon a különbség. Akkor festette be vörösre inkább sötétpiros volt neki, az jól is állt akkor vágatta le a haját rövidre pontosabban akkorára hogy a nyakáig ért. Aztán amikor kezdett lenőni neki akkor festette be csoki barnára, és jelenleg is olyan haja van. Őt a fekete haj nagyon öregítette, 21 éves létére simán kinézett 30 évesnek akkor.
2015. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sárgás bőröd van akkor a rezes vörösek jók lehetnek, ha inkább rózsaszínes a bőröd akkor lilás, pirosas vörösek inkább. Persze van akinek semmilyen vörös nem áll jól, szóval jobb ha csak színezővel kezded ami kikopik idővel.
2015. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A feketétől nem egyszerű megszabadulni. Előbb derüljön ki, milyen eredményt kapsz a színleszedővel, azután lehet agyalni azon, hogy abból mit lehet kihozni.
2015. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!