Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha lejárt az időm szoláriumban...

Ha lejárt az időm szoláriumban mit tegyek? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam már hogy szoli után ha kijönnek lecsukják az ajtót hogy tudják hogy azt le kell fertőtleníteni. Ahova én járok ott az ott dolgozó lány csinálja és nem tudom hogy hogy illik vagy mit tegyek. Mert már több embertől hallottam hogy ez alap dolog.
2015. ápr. 26. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Nézz a tükörbe hogy milyen ronda a bőröd.
2015. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérded tőle, hogy hogy szokás ott?
2015. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Hidd el, nem néznek érte hülyének.
2015. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsővel ne foglalkozz :)

Kérdezd meg a szolis csajt, lehet néha illik kitakarítanod

2015. ápr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sose jártam még olyan szoli stúdióban, ahol nekem kellett volna takarítani a gépet. Ha már fizetek érte, akkor nehogy már nekem kelljen kitakarítani, azért van a recepciós. És ha netán az előtted szolizó nem takarította ki a gépet, te meg befekszel? Ez nem szabályos, a recepciós dolga a szoli takarítás...egy ilyen dolog miatt egy szolit akár be is lehet záratni.
2015. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mèg ilyet én se hallottam, úgy tudtam a recis dolga. Én dolgoztam körmöskènt egy szalonba, ott ugy volt hogy fóliát huztak a szolira ahova a vendèg feküdt, majd miután kikapcsolt a szoli, ki jött a vendèg, a recepciòs lehuzta a fòliàt, na meg gondolom letisztitotta ahol kell
2015. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott ki van írva egy papírra, hogy az izzadság foltot töröljük le. A recepciós meg fertőtleníti.
2015. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!