Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden nap tusolok de csak...

Minden nap tusolok de csak simán vízzel, és kb heti 1 tusfürdő ez szerintetek igénytelenség? Mert baratnőm kiakadt.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 14:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem használsz minden nap tusfürdőt vagy szappant? Közel sem tisztít olyan jól a sima víz, mintha valami mosakodószert is használnál.
2015. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Mint tudjuk a víz nem hozza le a koszt és zsírt, és a szagokat sem tünteti el... tehát igénytelenség, mert sima vízzel mosakodás után is szinte olyan koszos vagy mint előtte. Fujj.
2015. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hat ugy van hogy bérletem van uszodába konditerembe és ott po olyan klóros a víz hogy az tuti lehoz bármit is.mivel kb napi 1-2 órát áztatom magam a vízben ezert nem akarok minden nap tusfürdőzni. Régen volt ekcémám és. Dokinő akkor mondta hogy ne hasznaljak túl sok szappant csak ami szükséges. Aztán picit tulértelmeztem de sztem tiszta vagyok
2015. ápr. 28. 14:44
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
akkor egyáltalán minek tusolsz? így sima vízzel tényleg nincs igazán sok haszna. amúgy van rengeteg bio szappan, ekcémás, érzékeny bőrre is :) szerintem is igénytelenség, ha se szappant, se tusfürdőt nem használ valaki.
2015. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azert tusolok minden nap mert a klóros vizet termal vizet le akarom mosni magamról. Volt hogy nem tusoltam és akkor huzodott viszketett a klortol a bőröm
2015. ápr. 28. 14:50
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
És alulról, fenekedet nemiszervedet sem mosod meg szappannal?
2015. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé undorító.
2015. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem de gndolj bele a víz leviszi átmosom magam vizzel kézzel előtte meg 1-2 órát a medencében vagyok szal kiázna bármi
2015. ápr. 28. 14:56
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Kell a tusfürdő. Van olyan, ami ekcémás bőrre is jó.

A víz nem oldja a zsírt, akkor sem ha klóros, akkor sem ha ázol benne.

Próbálj meg egy zsíros tálat mosogatószer nélkül, langyos vízben elmosni és meglátod.

Szerintem is igénytelenség. És felesleges makacskodás ilyen hülyeséghez ragaszkodnod.

2015. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Én hallottam valahol olyat, hogy ha valaki időnként nem használ zuhanyozáskor szappant/tusfürdőt, csak nagyon meleg vizet, az nem baj... mert hogy a nagyon meleg víz felolvasztja és leáztatja a bőrőn lévő zsírréteget, és benne tapadt koszt is. De úgy emlékszem, ezt száraz bőrűeknek ajánlották, meg azoknak, akik naponta kétszer zuhanyoznak. És azt hiszem, hogy kétnaponta vagy heti kétszer a tusfürdőt azért nekik is javasolták...
2015. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!