Nem tudok lebarnulni?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan fehér bőröm van. Kék szemekkel és szőke hajjal. Mindehol azt hallom, hogy ez milyen különleges stbstb. De nekem nem tetszik. A legvilágosabb alapozó is sötét és mindenki mellett olyan vagyok, mint egy hulla.:( Suliba is egy csomószor megkaptam már a tanároktól a "Nagyon sápadt vagy, rosszul vagy?" kérdést. Napozni nem tudok, sem szolizni, mivel bármilyen naptejjel bekenem magam leégek, lehámlok és utána max. 1 árnyalattal leszek sötétebb. Valami tipp? Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 28. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem használtál még jó naptejet. A hófehér érzékeny bőrre is létezik 50-es, jó minőségű naptej. Persze a szőke hajhoz, kék szemhez nem igazán illik a barna bőr, szóval addig jó amíg fehér maradsz. Alapozóból is létezik extra világos, ezek szerint még arra sem találtál rá, ajánlom a Douglas és hasonló jobb helyeket vásárlásra. Naptej vásárlás előtt pedig a neten tájékozódj, hogy mi jó a fehér bőrre. Pl babáknak való dolgok, és újra is kell kenni 2 óránként minden naptejet másképp leégsz.
2015. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt jobb, ha megszokod, mert valtoztatni nem tudsz rajta. Ha leegsz, azzal maximum a borrak kockazatat noveled. Van az a bortipus, ami keptelen barnulni, mert egyszeruen keves benne a melanin, nos, neked ilyen van. A megoldas inkabb az, hogy hozzaoltozol, nem az eroszakos barnulas.
2015. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ezt pedig akkor meg kell szoknod. én sem tudok barnulni úgy, mint mások, vagy leégek és lehámlik a bőröm, vagy max. olyan színre tudok lebarnulni, mint amilyen az átlagemberek alapszíne... ez hawaiian tropic naptejjel sikerült eddig még csak. esetleg próbáld ki. de 30-50 faktorosat használj mindenképpen.

ha sminkelsz, teszel pirosítót, akkor nem lesz hulla fejed.

egyébként léteznek jó világos alapozók, akár drogériában is. pl. rimmel lasting finish nude 010-es, manhattan pumpás legvilágosabb, 32-es asszem, vagy maybelline affinitone 24h és maybelline better skin 05 light sandbeige. plusz a pink panda webshopban a makeup revolution márkától vásárolható hófehér alapozó, amivel világosíthatsz bármilyen mást alapozót is.

2015. ápr. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!