Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tépőzáras hajcsavarót hogyan...

Tépőzáras hajcsavarót hogyan kell használni? (Sürgős! )

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszabb hajam van (50-60 cm). Alapból is göndör, de nem az az extrém, nagyon erősen göndör, ezért a súlya lehúzza. Hajgöndörítő habot szoktam használni, de bár nap elteltével kezd kiegyenesedni, és persze nagyon kócos (ha fésülném, egyenként göndörödne és még kócosabb lenne).

Alkalomra szeretném viszonylag kisebb tépőzáras hajcsavarókkal begöndöríteni, hogy legalább egy napig kitartson, de félek, hogy felrakom, aztán nem tudom majd kioperálni belőle az alapból is kócos típusú hajamat...


Úgy képzeltem, hogy először megmosom, aztán hajápoló balzsam+hajgöndörítő hab (mint egyébként), kifésülöm és aztán bele a hajcsavarókat és utána rászárítók, de nem tökéletesen szárítom meg.


Utána úgy gondoltam, hogy abban aludnék (tudom, macerás, de nem szoktam este forgolódni, szóval remélem, hogy valahogyan meg fogom tudni oldani) és utána reggel raknék rá lakkot és aztán venném ki (zsákba macska, hogy kijön -e?


Úgy gondoltam, hogy direkt ezért viszonylag kevesebb hajcsavaróra rakom rá, majd azt a részt, amit nem fog a tépőzár, felcsatolnám (legalább az tuti kijönne).


Mit gondoltok? Szerintetek így jó lenne? Vagy valamit másként kéne? Hogy nézne ki?


(Sürgős, mert holnapra kéne...)



2015. ápr. 28. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Így jó lesz.
2015. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) (Ment a zöld kéz.)

Azon izgulok, hogy este szétmenne és reggel nem tudnám kivenni. :/ Valakinek nincs ezzel kapcsolatos tapasztalata?

2015. ápr. 28. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem volt anno ilyen csavaró a hajamban, szörnyű volt vele aludni, nagyon viszketett a fejem tőle. Kicsit nehéz volt kiszedni, húzott kicsit, de túl lehet élni. Alvás után nem igazán mozdult sehová, elvégre is a tépőzárnak fognia kéne rendesen. Max egy kicsit kilazult, de teljesen nem jött ki.
2015. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen lett? Én attól félnék, hogy nem tudod reggel kiszedni a hajadból a vékony csavarókat...
2015. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még nem csináltam meg, ma szeretném. Én is attól félek. :/

Illetve most az okoz nagy dillemát, hogy a lakkot mielőtt kivettem rakjam rá, vagy miután kivettem a hajcsavarókat? :/ (Elméletileg olyan a lakk, h nem tapad össze tőle a haj meg rugalmas tartást ad.

2015. ápr. 29. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha raktál fixálót csavarás előtt a hajra, akkor felesleges. Meg mondom, én attól tartok, hogy nem fogod tudni kivenni a hajadból - főleg ha még belakkozod.

Nekem van vendégem, akinek beleragadt a hajába. Én a helyedben egy tincsen alul kipróbálnám. Betekerés, benne hagyni valameddig, aztán kivétel. Megy-e egyáltalán. Megvan ennek is a technikája, mert nagyon akad a hajba.

2015. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta már megcsináltam, és simán ki tudtam venni, csak nem göndörödött be annyira, amennyire szerettem volna... De így is jó volt. :) (Lehet, hogy legközelebb több hajcsavarót kell majd használnom.)
2015. máj. 17. 23:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy sikerült! :)
2015. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!