Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Natúr vizes hajmosás száraz...

Natúr vizes hajmosás száraz hajra? (Tapasztalatok, stb. )

Figyelt kérdés

Kipróbálom, hogy nem használok hajmosáshoz sampont, de a múltkor úgy éreztem, muszáj a végére tennem balzsamot, és jól is tettem, mert a legutóbbinál meg ecetes öblítést használtam, és szörnyű száraz lett tőle, szóval olyat soha többet.


Ezért érdekelne tapasztalat, mert sok mindenki írta, hogy milyen jó lett a haja ettől a módszertől, csak azt nem Írta senki, milyen volt eredetileg az állaga.

Akinek esetleg bevált száraz hajnál az hogy csinálta? Csakis a víz, vagy ez szárítja, és kell valami balzsam (leginkább természetes, otthoni megoldás érdekelne), hogy puhább, fényesebb legyen?



2015. ápr. 30. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt csinálják sokan, hogy heti 2-3x mosnak hajat samponnal, többi nap csak sima vízzel. De ez az ecetes dolog amit írtál, gyönyörűen szétcseszi a hajad...
2015. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, én most arról beszélek, aki CSAK vízzel mossa.

És, mint írtam is, nem szeretném többször alakalmazni az ecetes módszert. Van, akinek bevált, nekem nem.

2015. ápr. 30. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!