Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak hátrányai a ricinus...

Vannak hátrányai a ricinus olajos hajpakolásnak?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja heti egyszer rakom fel egy éjszakára az úgytudom jól bevált ricinusolaj+tojássárgája kombót. De mégis izgat, hogy van-e rossz hatása a hajhagymákra hosszabb távon. Még a hosszúhaj növesztés legelején vagyok és kicsit aggódok hogy később nem leszek-e kopasz. F/16

2015. máj. 2. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Mivel az olaj fejbőrre kenve hajhullást okoz, így lehet rossz hatása. Eltömíti a pórusokat. A hajnövekedéshez meg semmi köze a ricinusnak, ez csak egy tévhit ami a neten terjed.
2015. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem rettentően hullott tőle a hajam és egy centivel sem nőtt gyorsabban.
2015. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Hajhullást okoz és egy milliméterrel sem fog gyorsabban nőni a hajad.


A genetikailag beléd kódolt hajnövekedés ritmusának a maximumát (1-1,5 cm/hó) akkor éred el, ha BELÜLRŐL táplálod a hajadat, vagyis elegendő vitamint viszel be a szervezetedbe és iszol elegendő folyadékot.

2015. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én sokáig használtam nekem nem hulott tőle a hajam. Nagyon sok uj hajam lett bedúsult tőle a hajam ami az elején idegesítő mert kicsik és felállnak :) de nőni tényleg nem nő tőle
2015. máj. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Akkor ti még nem használtátok vagy csak a ti hajatok a béna. Már bocsi de én fél éve használom minden nap vasalom a hajam és egyáltalán nem törik csak nő mint a gomba!! Mindenki csodálkozik mitől nő a hajam ennyire szóval hidd el jó az de ne hagyd egész este rajta csak max 5 órát és heti minimum 2x kend be hogy legyen hatása. Én már csak tudom nagyon rövidre vágattam a hajam nyáron és most megint növesztem. 4 hónapja volt visszavágatva rövidebbre tarkómon volt a legrövidebb és már az állam alattig ér a hajam. Nyugodtan használd! Ja és a kókuszolajat is próbáld ki imádom!!! :) De csak a szűz hidegen sajtoltat. 250ml 1500ft nálunk a bioboltban.
2015. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!