Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a lábám, tényleg...

Robi Csík kérdése:

Leborotváltam a lábám, tényleg nagyon megerősődik a szőr?! ://

Figyelt kérdés
előszőr borotváltam le,elégé furcsa farmert hordani olyan érzés mind há vizes lennék,nagyon megbantam már,és vissza szeretném növeszteni a szőrt,gondolom nagyon viszketni fog de musszaj lesz kibírnoom:cc,és én azt hallotam hogy egy idő útan a szőr úgyan olyan lesz mint volt ez igaz?!

2015. máj. 3. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem igaz, hogy a borotválástól megerősödik a szőr. A borotválással csak levágod a szőrnek a bőr fölötti részét.

Nem ugyanolyan lesz, ha visszanöveszted, mert a szőreidet kettévágtad, így nem az elvékonyodott részükkel fognak kinőni, hanem egyből a vastag részükkel. Szóval rosszabb lesz.

2015. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első leírta... a szőr nem erősödik.
2015. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok belétek kötni, de nekem még a fodrászom is azt mondta hogy a borotválástól erősödik a szőr.

Ha csak a bőr feletti részét vágod le attól elméletileg nem pl ollóval, de a borotválástól igen.

2015. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a fodrászod nagyon buta. Tökmindegy, hogy mivel van vágva a szőr, nem lesz se erősebb, se több, se sötétebb.

10 éve borotválom magam, és még mindig kevés, vékony, és szőke a szőröm. Nem lettem sötétszőrű majomember

2015. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezt embere válogatja.

Ha valaki hajlamos a szőrösödésre akkor be fog következni borotválás után, ha meg nem akkor a szteroid sem fogja beindítani nála.

2015. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A fodrászod hülyeségeket beszél.

Attól, hogy a bőrfelszín felett levágod a kinőtt részt, az semmilyen hatással nincs a szőrtüsző működésére.

2015. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jobb ha gyantázod mert akkor garantáltan a tövétől kijön és nem is lesz durvább. Ismerősöm borotválja és neki egy szőr helyén már több is nő. (Gondolom ezért mondják rá hogy erősödik) de ezek szerint nem mindenkinél ilyen. Lényeg, ha ki akarod szedni akkor gyanta, ha pedig nem akkor most azért mert egyszer leborotváltad nem fog megváltozni semmi.
2015. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Világéletemben csak és kizárólag borotváltam, és tele van a lábam kopasz foltokkal. A szőr sem olyan erős, mint tinikoromban. Akkor fekete volt, most már világosabb barna. Valószínűleg a hormonok miatt.
2015. máj. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
háááááát nagyon sokat segítetek köszönöm,de lenne még egy dolog,mert elégé ki patogot a combom,amitől elégé félek én inkabb gyúladasnak nézem,de jobb lenne orvoshozz menni inakbb?
2015. máj. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!