Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmenjek intim gyantáztatni így?

Elmenjek intim gyantáztatni így?

Figyelt kérdés

Nagyon erős és dús szőrzetem van.Intim területen eddig borotválkoztam,jól meg is erősődött,a bikinivonalam nagyon csúnya mert tele van szőrbenövésekkel,amiket ha sikerült is kipiszkálni,begyulladtak,és ronda,sebes.Nagyon szeretnék elmenni intim gyantára,mert a borotvától kipattogok,és sűrűn kell borotválkoznom.

De így nagyon kellemetlennek és cikinek érzem elmenni kozmetikushoz.Vajon mit fog szólni?


2015. máj. 3. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Látott már durvábbat is, ne aggódj. Ő egy szolgáltatást nyújt, amit te igénybe veszel. Kb mintha fodrászhoz mennél.
2015. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg sebes addig nem szabad szőrteleníteni. Először is hozd helyre a bőröd, addig pedig ne csinálj vele semmit. Utána mehetsz kozmetikushoz ha akarsz. Vagy akár otthon is gyantázhatsz, nem nehéz szerintem. És jobb otthon rájönni ha nem bírod ki...
2015. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is igy vagyok, sehogy nem birom magam rá szedni, nem mert nembirom csak cikinek èrzem ;-(

Otthon gyantáztam magamnak, de az nem ojan mint mikor egy profi csinálja, ragadok utánna, kipattogzok hiába kenem amivel kell.

2015. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!