Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta hennaval fessem...

Milyen fajta hennaval fessem be szoke hajam hogy pirosas szint kapjak?

Figyelt kérdés

Ha jol lattam negy fajta henna van... feketes ket voros meg egy barna arnyalat. Nekem szoke festett hajam van. Melyik fajtaval kene befestenem hogy pirosat vagy ilyen pirosas voroses hajat kapjak? Illetve mivel kene kevernem? Amugy ha a barna hennat es a voroset ossze keverem akkor vorosesbarnat kapok ha a szoke hajam befestem vele?

Bocsi az ekezetert. Csak telorol vagyok. Es ez a kerdes nem hagyott nyugodni. :)))



2015. máj. 7. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Festett hajra ne tegyél hennát, mert kinyírja.
2015. máj. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha varok 2-3 honapot akkor is?
2015. máj. 7. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg a lenövés miatt lesz béna. A henna csak a meglévő színt módosítja. A szőke narancsos lesz, a töved meg sötét vörös.
2015. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hennának az a lényege, hogy teljesen természetes így nem károsít. Tehát amikről te beszélsz azok nem hennák, hanem vegyszerrel kevert festékek. A hennának nincsenek fajtái, csak egyféle van belőle, vörös, aminél az eredmény sok dologtól függ, de alapvetően valamilyen vörös lesz.

Festés után 3 hónappal lehet hennát használni.

2015. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de hennából nincs barna? vagy ha hennával befestem és indigóval utána megint befestem akkor barna lesz?
2015. máj. 7. 14:59
 6/6 anonim válasza:

Van barna hen

A világos barna egy kis vöröses fénnyel Caca Marron, sőtétbarna Caca Burn, majdnem fekete Caca Noir.

Ha intenzív vöröst szeretnél a Caca Rouge-t ajánlom.

Ha festetr szőke vagy várj vele egy-két hónapot.

És ha pirosat szeretnéla Caca Rouge-t ajánlom egy kis kávéval keverve.

2015. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!